O firmie

Zakład Usługowo-Handlowy Waldemar Szłapak to firma działająca od 1992 roku. Początki firmy były skromne, zaczynaliśmy od usług związanych z rolnictwem i leśnictwem. Z czasem rozszerzyliśmy swoją działalność o usługi transportowe, sprzedaż nawozów i węgla oraz handel zbożem.
Nie stoimy w miejscu. Stale powiększamy wachlarz ofert i usług. Od niedawna oferujemy wysokiej jakości usługi żniwne zbioru zbóż, rzepaku, kukurydzy i innych roślin nasiennych. Jest to obecnie priorytetową ofertą usługową firmy.
Maszyny, którymi świadczymy usługi są w bardzo dobrym stanie technicznym. Przed sezonem żniwnym zawsze są przeprowadzone przeglądy i drobne naprawy, co gwarantuje bezawaryjną pracę w czasie żniw. Kombajny marki CLAAS są wyposażone, między innymi, w czujniki strat ziarna oraz system 4D, co umożliwia zredukowanie strat do minimum nawet przy pracach na pochyłościach i wzniesieniach, przy zachowaniu dużej wydajności. Do kombajnów stosujemy również specjalne przystawki do zbioru rzepaku co umożliwia wykonanie tej usługi w sposób profesjonalny. Inne maszyny i sprzęt rolniczy jest utrzymywany w bardzo dobrym stanie technicznym, co gwarantuje bezawaryjną pracę i terminowe wywiązywanie się z powierzonych nam prac.